AKILLI KAĞIT NEDİR? NERELERDE KULLANILIR? - evbuya

AKILLI KAĞIT NEDİR? NERELERDE KULLANILIR?

 

Akıllı Kağıt nedir? Nerelerde kullanılır?

 Evbuya Akıllı Kağıt modelleri  duvar, duvar kağıtları, cam, pütürlü veya yamuk tüm yüzeylere statik elektriklenme özelliği sayesinde rahatlıkla tutunur. Uzaktan eğitim veren öğretmenler, öğrenciler, veliler, çalışanlar, okullar ve iş yerleri tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle son zamanlarda en çok tercih edilen, en trend ürünlerin başında yer almaktadır. Ekonomik , kolay bir biçimde başka alanlara taşınabilen ve herkesin ihtiyacına göre tasarlanan bir üründür. Onlarca farklı ürün çeşidi ile spotlar üzerinde toplayan bir aktris olma yolunda hızla ilerliyor diyebilirim.

Akıllı Kağıtlar son dönemlerde oldukça trend olan, özellikle fenomenler, influencerlar, ebeveynler, öğretmenler ve eğitim veren kurumlar tarafından tercih edilmektedir. akıllı kağıtlar yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Statik elektriklenme ile tutunan hem pratik ve hem de daha uygun fiyatlı olan akıllı kağıt tahtalar uzaktan eğitimin kurtarıcısı olmuştur. Peki, akıllı tahta nedir? ,Ne işe yarar? , Kimler tarafından kullanılır? İşte bunun gibi kafanıza takılan soruların cevabını gelin hep beraber öğrenmeye başlayalım.

 Statik elektriklenme akıllı kağıt planlayıcıile tutunan ve kesinlikle ama kesinlikle hiçbir yapıştırıcıya ihtiyaç duymaz. Akıllı kağıtlarımız istenilen tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Evet, yanlış okumadınız tüm yüzeylerde sorunsuz bir biçimde kullanılabilir. Yani pürüzlü ve düz olmayan duvarlardan duvar kâğıtlarına, cam kapılardan pencerelere, yazı tahtalarından panolara kadar aklınıza gelebilecek tüm yüzeylere uygulayabilirsiniz. Sorunsuz bir biçimde tutunabilmesi için tek yapmanız gereken akıllı kağıdı kullanacağımız alanın tozunun alarak daha iyi tutunmasını sağlamak olacak. İstediğiniz alana tutunan kağıt tahtayı su bazlı kalemler ile kullanmanız daha sağlıklı olacaktır. Ancak dilerseniz normal tahta kalemi ile de yazı yazabilirsiniz. Bu popüler ürünümüzü ne olduğunu, hangi alanlarda kullanabiliriz, kullanmadan önce ne yapılmalıdır sorularının cevabını hep beraber öğrendik.

 

 

Akıllı Kağıt Kimler Tarafından Kullanılır:

Akıllı kağıtlar Özellikle pandemi süreci ve beraberinde gelen evde eğitim ile ders anlatmak, yazı yazmak, problemleri ve işlemleri yazmak isteyen ,ancak neyin üzerinde yazı yazacağını bilmeyen öğretmenler tarafından keşfedilen ve oldukça sevilen bir üründür. Tıpkı bir sınıftaymış gibi derslerin aksamadan devam etmesine yardımcı olan bu eğitim ürünü ham fiyatı hem de pratik olma özelliği ile öğretmenlerin gönlüne taht kurdu diyebilirim. Sadece öğretmenlerin değil öğrencilerin ve velilerin de oldukça hoşuna giden akıllı kağıtlar ile evde eğitim yapmak daha eğlenceli bir hale geldi.

Sadece eğitim veren kurumlarda tarafından değil iş yerlerinde çalışanlar tarafından da sıkça tercih edilen ve memnun kalınan bir üründür. Toplantı sırasında işin daha etkili anlatılabilmesi, iş akışının periyodik olarak belirlenmesi, çalışmaların haftalık ve aylık olarak planlanabilmesine yardımcı ol maktadır. Bu sayede yapılacak olan veya yapılan işlerin kontrolü daha rahat bir biçimde sağlanacaktır.

 

sihirli kağıt kağıt tahta akıllı kağıt

Farklı mesleklerden, yaşlardan ve kurumlardan insanların dikkatini çeken akıllı tahtaların bu kadar trend olmasının en önemli nedeni bütün kitlelere hitap eden ürün çeşitliliğidir. Farklı ölçüdeki beyaz akıllı kağıtlardan şeffaf akıllı kağıtlara, planlayıcı akıllı kağıtlardan yıllık planlayıcıya, rakam çalışmasından elakin yazı tahtasına, Türkiye haritasından dünya haritasına kadar daha sayabileceğim onlarca çeşide sahiptir.

Kendinize uygun akıllı kağıda sahip olmak istiyorsanız sizleri de evbuya.com’a ve evbuya bloğa bekliyoruz.

Akıllı Kağıt ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tanıtım videoları için tıklayınız.