BOĞA BURÇLARINA ÖZEL DEKORASYON ÖNERİLERİ - evbuya

BOĞA BURÇLARINA ÖZEL DEKORASYON ÖNERİLERİ

Doğayla iç içe olmaya bayılan boğa burçları ahşap, doğal taş ve birbirinden güzel bitkiler ile evlerini doğanın bir parçası haline getirebilirler. Bu güzel parçalara eşlik edecek konforlu kanepeler, şık şamdanlar ve güzelliği ile dikkatleri üzerinde toplamaya bayılan halılar ile oldukça konforlu ve trend evlere sahip olacaklar. O zaman gelin Boğa burçlarına özel dekorasyon önerilerimizin tamamına yakından bakalım..

  Bu hayatta bizi biz yapan birçok durumdan söz etmek mümkündür. Kişiliğimiz, karakterimiz, davranışlarımız, hayat bakış açımız ve daha uzayıp gidecek olan listedeki pek çok özelliğimizin oluşması için birçok nedenin bir araya gelmesi gerekir. Ailemiz, arkadaş çevremiz, karşılaştığımız olaylar karakterimiz ve zevklerimiz üzerinde etkili olan durumlardan en önemlileridir. Evet, evet bu da var bence dediğinizi duyuyorum sevgili arkadaşlarım ve bende size gönülden katılıyorum ama hepsini saymaya kalksak vallahi bu liste uzaar gider. O yüzden onları yazdığımız varsayın lütfen. Neyse gelelim esas meselemize.  Karakterimizi oluşturan en önemli etmen bana göre doğduğumuz günle paralellik gösterir. Kimimiz inanır kimimiz inanmaz bu tamamen sizin kararınız ama ben burçların bizim üzerimizde büyük etkisi olduğuna inananlardanım. O yüzden bugünkü yazımızda içerisinde bulunduğumuz ayı hesaba katarak boğa burçlarına özel dekorasyon önerilerinden bahsetmek istiyorum. Zaten evden başka bir yere gidemiyoruz o zaman neden evimize bi el atmayalım ki dimi ama. O zaman gelin boğa burçlarına özel dekorasyon önerilerine yakından bi bakalım.

    Eveeet dekorasyon konusunda doğuştan gelen bi yeteneğe sahip olan boğa burçları konforlarına ve doğayla içi içe olmaya bayılırlar. Bu nedenle ahşap ürünlerini, doğal taşları ve bunlar gibi doğa esintisine sahip olan dekorasyon ürünlerini alarak evlerinde kullanmaları sevdikleri ortama kavuşmalarına olanak sağlayacaktır. Bunların dışında doğanın eşsiz dokusunu evlerinizde hissetmenizi sağlayan bitkileri de es geçmemem gerek tabii. Özellikle balkonlara alınacak, bitkiler, orkideler ve dev saksılar içerisindeki ağaçlar ile balkonlarınızı eşsiz bir köşe haline getirebilirsiniz. Hasır ürünlerin de eşlik edeceği balkonlar Boğa burçlarına özel dekorasyon önerilerimin en can alıcı yeri olacağa benziyor.

 Sanata oldukça önem veren boğa burçları sanatsal objeler, tablolar ve birbirinden güzel halılar alarak evlerinizi ufak dokunuşlar ile tamamen size ait bir alan haline getirebilirsiniz. Gelelim boğa burçlarına özel dekorasyon önerilerimin en konforlu kısmına. Peki, nedir sizce bu konforlu nokta tahminleri alayım lütfen. Evlerimizin ve olmazsa olmazı kanepe ve yataklarımızdan bahsediyorum tabi ki. Bunlar herkes için büyük önem taşır ancak miskinlik yapmayı ve uyumayı oldukça seven boğa burçlarımız için bu durum hayati bi önem taşır desem emin olun hiçte abartmış olmam. Bu nedenle oldukça rahat bi kanepeye ve büyük, geniş ve adeta eski dönemlerden fırlamış hissi yaratan dikkat çekici bi yatağa para vermekten çekinmeyeceğinize kalıbımı basarım.

 Doğaya ve konfora büyük önem veren boğa burcu insanları pamuklu, saten çarşaflara ve bolca yastığa asla hayır diyemezler. Şamdanlar, şık lambaderler, abajurlar ve aplikler dekorasyonunuzu bir tık daha ileriye taşımanıza yardımcı olmak için sizleri bekliyor. Bunların dışında evlerinizde bolca dinlenme alanı oluşturmanız emin olun sizlere oldukça iyi gelecektir. Mutfaktaki sohbetlerinizi yapacağınız köşe takımlarını, geniş tezgah alanlarını ve depolama alanlarını da es geçmek istemem. Son olarak boğa burçlarına özel dekorasyon önerilerimi tamamlayacak olan evlerin makyajı olarak tanımladığım boyalarınızı da unutmamak gerekir. Yeşil, mavi, krem, bej, leylak ve pembe gibi renkler size de evlerinize de farklı bi hava katmaya ve yaptığınız dekorasyonu adeta bir yapboz gibi tamamlamaya yardımcı olacaktır.

Yazılarımın devamını okumak ve sizlere hitap eden dekorasyon ürünlerini hızlı ve güvenli bir biçimde sahip olmak istiyorsanız sizleri de evbuya. com’a bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir