TAKILAR

  Kıyafetlerimizin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan, olmazsa olmazlarımız listesinde ilk sıralarda kendine yer bulan takılarımız hayatımızın her alanında yer almaktadır. Hayatımızın vazgeçilmezi olan takıları kullanırken modaya, kıyafetlerimiz ile olan uyumuna, renk uyumuna ve bunun gibi detaylara mutlaka dikkat etmemiz gerekir. Püsküllü takılar, üst üste takılan kolye, bileklik ve yüzükler, üzerinde ruh halimizi anlatan yazıların olduğu tel tokalar bu sene en çok tercih edilen takılardır.

Takılar farklılığımızı ortaya koymamızı sağlayan, âdeta ben buradayım havasını bizlere kazandıran, tarzımız hakkında karşımızdaki kişilere önemli ipuçları veren hayatımızın vazgeçilmez bir parçası ve kıyafetlerimizin tamamlayıcısıdır. Kıyafetlerimizin vazgeçilmezi olan bu parçaları seçerken kıyafet renkleri ile uyum içerisinde olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kıyafet ve takı arasındaki renk uyuşmazlığı üzerimizde bir kaos ortamı oluşturur ve göz yorar. Bu nedenle birbirleriyle uyumlu veya uyumlu zıt renklerin birbirlerini tamamlayıcı olarak kullanılması bizleri her zaman bir adım daha ileriye taşır. Uyumdan bahsetmişken değinmemiz gereken bir diğer önemli nokta ise kıyafetteki sadelik veya hareketliliktir. Eğer kıyafetimiz hareketli ise daha sade takılar tercih etmeliyiz veya sade olan kıyafetimizi doğru takılar sayesinde hareketlendirip göze daha fazla hitap eden ve birbirini tamamlayan bir görüntü elde ederek kombinimizi yapabiliriz. Bunun gibi birkaç püf noktaya dikkat edersek daha şık, daha modern ve adeta ben buradayım havası veren kombinler oluşturabiliriz.

Bu ayrıntıları dikkate alarak yapmamız gereken ilk şey bu sezonun modasına uygun takılar seçmek olacaktır. Geçen sene olduğu gibi bu senede çok takı takmak popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Eğer sizde modaya uyanlardanım diyorsanız bileklik, kolye, yüzüklerinizden bol bol takmaya devam edebilirsiniz. Size modanın konuşmaya başladığını ve artık ruh halimizi anlatmak için konuşmanıza gerek olmadığını söylesem delirdiğimi düşünmezsiniz umarım. Peki delirmediysem modanın konuşması nasıl mümkün olur diyenlere cevabımı bu seneni modası tel tokalar ile vermek istiyorum.  Takmaktan hoşlandığımız büyük tel tokaların üzerindeki yazılar sayesinde karşımızdaki kişilere istediğimiz mesajı verebiliriz. Bu senenin diğer bir trendi olan  püsküller takılarımızda da kullanılarak oldukça şık ve modern bir görüntüye sahip olmamıza olanak sağlamaktadır..

Kıyafetlerimizin vazgeçilmezi olan takılar bizlere her zaman farklı bir hava katmaya ve kendimizi karşımızdaki insanlara daha iyi yansıtmamıza yardımcı olmaktadır. Birçoğumuz her ne kadar konuşamadan böyle bir şeyin mümkün olmadığını düşünse de aslında taktığımız takılar sayesinde karşımızdaki kişilere kendimiz ile ilgili mesajlar vermekteyiz.  Kombinlerimizin tamamlayıcısı olan, şık, modern, tarzımıza uygun olan ve trend takılara sahip olmak istiyorum diyorsanız sizleri de evbuya.com’ a bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir